בשעה טובה התלמידים יצאו לרגילה חלקם היו בלחימה בעזה, ובשעה טובה יצאו מהלחימה לשלום. התלמידים הגיעו הביתה לישיבה לביקור, למפגש עם הרבנים, וללימוד תורה מרענן ומילוי מצברים להמשך. אנחנו מתפללים להצלחתם ושהקב"ה ישמור צאתם ובואם מעתה ועד עולם.
פרשת פנחס
הענקת עיטורים וצלשי"ם אזרחיים - פרשה ומימושה - פרשת פנחס תשפ"ד - הרב אליעזר חיים שנוולד - הענקת עיטורים וצלשי"ם אזרחיים
פרשה ומימושה – פרשת פנחס - ומלחמת 'חרבות הברזל' תשפ"ד
הרב אליעזר חיים שנוולד
ובתפילה להצלחת חיילי צה"ל ולשמירתם לבל יאונה להם כל רע, לרפואת כל הפצועים ולהשבת החטופים.
בבוקר שבת שמחת תורה פרצו לתוך מדינת ישראל אלפי מחבלי נוחבה וחמאס, ותושבים מעזה. מטרתם היתה לפגו...
קרא עוד
בשעה טובה התלמידים יצאו לרגילה חלקם היו בלחימה בעזה, ובשעה טובה יצאו מהלחימה לשלום. התלמידים הגיעו הביתה לישיבה לביקור, למפגש עם הרבנים, וללימוד תורה מרענן ומילוי מצברים להמשך. אנחנו מתפללים להצלחתם ושהקב"ה ישמור צאתם ובואם מעתה ועד עולם.